Penzión Soňa

Izba s manželskou posteľou č. 3

Dvojposteľová izba s manželskou posteľou a prístelkou vlastnou kúpeľňou poskytuje maximálne súkromie a komfort

Samostatná izba s kúpeľňou a balkónom

Dvojposteľová izba poskytuje maximálne súkromie a komfort pre tri osoby. Izba má vlastnú kúpeľňu s WC, umývadlom a sprchovacím kútom. Na izbe je LCD TV, satelitný príjem, Wifi nonstop internet, chladnička, posedenie. Izba je hotelového typu. V cene je zahrnutá posteľná bielizeň, uterák a osuška. K dispozícii naším hostí  je spoločná kuchynka.

Izba s manželskou posteľou

Izba s manželskou posteľou – vybavenie

Ak nie je izba voľná je možné si rezervovať aj štvorposteľovú izbu obsadenú troma osobami. Cena je pritom rovnaká ako pri trojposteľovej izbe, pretože u nás platíte iba za počet obsadených postelí, nie za veľkosť izby.

Voľný čas a atrakcie v okolí penziónu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Ždiarsky dom, 5 min od nás

Celý objekt bol postavený v roku 1971 podľa vzorov dreveníc z roku 1911 a 1914. V obytnej časti je stála expozícia vnútorného interiéru, krojov, pracovného náradia. Popri zaujímavom výklade z úst správcu múzea oblečeného v ždiarskom kroji, máte možnosť zažiť Ždiarsku svadbu, obliecť sa do kroja. Sprievodnou akciou môže byť aj jazda na konskom záprahu cez Ždiar a blízke okolie, ochutnávka miestnych špecialít, či vypočuť si tóny goralskej hudby.

Izba s manželskou posteľou č. 3

Samostatná izba s kúpeľňou a balkónom Dvojposteľová izba poskytuje maximálne súkromie a komfort pre tri osoby. Izba má vlastnú kúpeľňu s WC, umývadlom a sprchovacím

Cena už od:

€40,- / noc