Penzión Soňa

Izba s manželskou posteľou, trojlôžková, č. 1

Trojposteľová izba poskytuje maximálne súkromie a komfort pre tri osoby. Izba má vlastnú kúpeľňu a WC, TV, WiFi internet

Izba s manželskou posteľou trojlôžková č. 1

Trojposteľová izba poskytuje maximálne súkromie a komfort pre tri osoby. Izba má vlastnú kúpeľňu s WC, umývadlom a sprchovacím kútom. Na izbe je LCD TV, satelitný príjem, Wifi nonstop internet, chladnička, posedenie. Izba je hotelového typu. V cene je zahrnutá posteľná bielizeň, uterák a osuška. K dispozícii naším hostí je spoločná kuchynka.

Vybavenie apartmánu

Ak nie je izba voľná je možné si rezervovať aj štvorposteľovú izbu obsadenú troma osobami. Cena je pritom rovnaká ako pri trojposteľovej izbe, pretože u nás platíte iba za počet obsadených postelí, nie za veľkosť izby.

Wyżywienie w pensjonacie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Strachankovo - Family Park

Pod Belianskými Tatrami v obci Ždiar stojí Strachankovo. Je to rodinný park plný zábavy a dobrodružstiev, ktoré čakajú na goralskej farmičke so živými zvieratkami, či pri odhaľovaní Ždiarskej legendy. Vyskúšaj si, ako to na takom hospodárskom dvore fungovalo. Nakŕm zvieratká, postaraj sa o ne a zahraj sa s nimi. Pre všetky deti sú pripravené skvelé preliezačky, hry a naše animátorky ich zabavia zaujímavým programom.

Izba s manželskou posteľou č. 3

Samostatná izba s kúpeľňou a balkónom Dvojposteľová izba poskytuje maximálne súkromie a komfort pre tri osoby. Izba má vlastnú kúpeľňu s WC, umývadlom a sprchovacím

Cena už od:

€60,- / noc