Penzión Soňa

Izba s manželskou posteľou č. 2 (štvor-lôžková)

Komfortná izba s vlastnou kúpeľňou a posedením. Jedna manželská posteľ a dve samostatné lôžka, výhľad na hory.

Izba s manželskou posteľou štvorlôžková izba č. 2

Štvorposteľová izba poskytuje maximálne súkromie a komfort pre štyri osoby. Izba má vlastnú kúpeľňu s WC, umývadlom a sprchovacím kútom. Na izbe je LCD TV, satelitný príjem, Wi-Fi nonstop internet, posedenie. Izba je hotelového typu. V cene je zahrnutá posteľná bielizeň, uterák a osuška. K dispozícii naším hostí je spoločná kuchynka.

Stravovanie v penzióne

Ponúkame Vám ubytovanie so stravovaním v obci Ždiar. V útulnej reštaurácii Vám ponúkame raňajky alebo večere na objednávku. Reštaurácia Ždiar tiež môže byť využitá na večerné posedenie alebo, ako miesto kde sa všetci stretnete a vychutnávate si čas Vašej dovolenky u nás.

Tricklandia, Starý Smokovec

TrickLandia je miesto, kde zažijete jedinečné putovanie Slovenskom v galérii trick-artu a optických ilúzií. V jej priestoroch nájdete námety slovenských ľudových povestí, rozprávok, ako aj reálie obcí a zámkov Slovenska. Je rozložená na ploche 500 m2, na ktorých sa nachádza 24 atrakcií. Obsahujú 15 trick-artových obrazov, rozšírenú (augmented) realitu, antigravitačné miestnosti, najkrajšie zrkadlové bludisko v strednej Európe a iné.

Cena už od:

€47,- / noc