Penzión Soňa

Reštaurácia Ždiar

Penzión Soňa – ubytovanie so stravovaním vo vlastnej reštaurácii. Raňajky formou švédskych stolov a večere na objednávku.

Stravovanie v Penzióne Soňa

Ponúkame Vám ubytovanie so stravovaním v obci Ždiar. V útulnej reštaurácii Vám ponúkame raňajky alebo večere na objednávku. Reštaurácia Ždiar tiež môže byť využitá na večerné posedenie alebo, ako miesto kde sa všetci stretnete a vychutnávate si čas Vašej dovolenky u nás.

restauracia zdiar

Reštaurácia Ždiar

Naša reštaurácia Ždiar na prízemí penziónu Vám ponúka príjemné posedenie spolu s barom, raňajkovým stolom, TV/SAT, oddychová zóna a samostatný vchod na terasu s posedením.

Ubytovanie s raňajkami v Ždiari

Penzión Soňa Vám ponúka ubytovanie s raňajkami v Ždiari. Raňajky podávame formou švédskych stolov, káva alebo čas, ako aj ďalšie nápoje si môžte výbrať podľa vlastnej chuti.

Ubytovanie s polpenziou Ždiar

Využite možnosť ubytovania s polpenziou. Ponúkame Vám chutné a sýte večere na objednávku. Večere sa podávajú v reštaurácií nášho penziónu podľa dohody alebo v čase 18:00 – 20:00.

Oddychová zóna

Oddychová zóna – bezprostredne pri reštaurácii je miesto, kde si môžte vychutnávať oddych alebo sa zabávať napríklad hrou. Stolný futbal, spoločenské hry alebo posedenie na terase.

Ubytovanie so stravovaním Ždiar

Spoznajte našu ponuku – ubytovanie so stravovaním v Ždiari. K dispozícií je Vám 5 izieb/apartmánov už od €32/noc – každý s vlastnou kúpeľňou a možnosťou stravovania vo vlastnej reštaurácii.

Cena už od:

€32,- / noc