Penzión Soňa

Atrakcie Ždiar

Objavte množstvo atrakcií v okolí Penziónu Soňa a vychutnávajte si Vašu dovolenku v Belianskych Tatrách počas celého roka.

Voľný čas v okolí penziónu

Okolie nášho penziónu Vám ponúka možnosti oddychu v tichom prostredí obce Ždiar v Belianskych Tatrách. Altánok, posedenie na terase, hojdačky—prechádzky nad penziónom. Pre viac atrakcií v obci Ždiar a okolí čítajte ďalej alebo nás kontaktujte pre naše tipy počas celého roka.

atrakcie pre deti v Ždiari
Altánok v bezprostrednej blízkosti penziónu

Pre deti aj dospelých

Trampolína pre najmenších, kolotoč alebo hojdačka, kde sa všetci vyšantia počas voľných chvíľ Vašej dovolenky. Pre ešte viac zábavy Vás pozývame na spoločnú prechádzku po hrebeni Magura.

Oddychová zóna

Počas nepriazne počasia alebo v zime na Vás čaká oddychová zóna pri reštaurácii. Pohodlné posedenie, stolný futbal, fínska sauna alebo káva a občerstvenie v reštaurácii.

atrakcie ždiar
Stolný futbal v oddychovej zóne

Fínska sauna

Vychutnávajte si oddych vo fínskej sauna. Po namáhavej, celodennej lyžovačke Vám padne horúca sauna na úžitok a zároveň si pri nej oddýchnete. Na odvážnych čaká ľadová sprcha!

Chodník korunami stromov Bachledka

Trasa o dĺžke viac ako 600 m Vás prevedie druhovo pestrým lesom, kde na Vás čakajú rôzne prekvapenia. Stanete sa súčasťou lesného života a spoznáte mnoho živočíchov a rastlín, ktoré nájdete len málokde.

Cena už od:

€32,- / noc