Penzión Soňa

Suita s jednou spálňou

Komfortne zariadený apartmán v modernom dizajne s vlastnou kúpeľňou a balkónom s výhľadom na Belianske Tatry.

Suita s jednou spálňou

Apartmán študio – komfortne zariadený apartmán v modernom dizajne s balkónom a super výhľadom na Belianske Tatry. Apartmán študio ponúka obývaciu a spálňovú časť s veľkou manželskou posteľou, spálňou pre deti a jedálenská časť  K izbám patrí kúpeľňa s WC, LCD TV so satelitným príjmom, kuchynským kútom a bezdrôtový (wifi) internet. V cene je zahrnutá posteľná bielizeň, uterák a osuška. K dispozícii naším hostí  je spoločná kuchynka.

ubytovanie v ždiari

Vybavenie apartmánu

Apartmán študio ponúka obývaciu a spálňovú časť s veľkou manželskou posteľou, spálňou pre deti a jedálenská časť  K izbám patrí kúpeľňa s WC, LCD TV so satelitným príjmom, kuchynským kútom a bezdrôtový (wifi) internet. V cene je zahrnutá posteľná bielizeň, uterák a osuška. K dispozícii naším hostí  je spoločná kuchynka.

Stravovanie v penzióne

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Belianska Jaskyňa, Tatranská Kotlina

Belianska jaskyňa patrí medzi najviac navštevované sprístupnené jaskyne na Slovensku. Okrem bizarných skalných tvarov je známa bohatým výskytom kalcitovej sintrovej výplne. Hoci záujem o prírodné pozoruhodnosti jaskyne pretrváva už viac ako 125 rokov, zákonitosti jej vytvárania sa doteraz úplne neobjasnili. Prehliadkový okruh má dĺžku 1370 m s prevýšením 125 m, na trase je 874 schodov. Pobyt v jaskyni trvá asi 70 min. Teplota od 5 do 6,3°C.

Izba s manželskou posteľou č. 3

Samostatná izba s kúpeľňou a kuchyňou Trojposteľová izba poskytuje maximálne súkromie a komfort pre tri osoby. Izba má vlastnú kúpeľňu s WC, umývadlom a sprchovacím

Suita s jednou spálňou

Suita s jednou spálňou Apartmán študio – komfortne zariadený apartmán v modernom dizajne s balkónom a super výhľadom na Belianske Tatry. Apartmán študio ponúka obývaciu

Cena už od:

€60,- / noc