Penzión Soňa

Suita s jednou spálňou (štvor-lôžkový apartmán)

Komfortne zariadený apartmán v modernom dizajne s vlastnou kúpeľňou a balkónom s výhľadom na Belianske Tatry.

Suita s jednou spálňou

Apartmán študio – komfortne zariadený apartmán v modernom dizajne s balkónom a super výhľadom na Belianske Tatry. Apartmán študio ponúka obývaciu a spálňovú časť s veľkou manželskou posteľou, spálňou pre deti a jedálenská časť  K izbám patrí kúpeľňa s WC, LCD TV so satelitným príjmom, kuchynským kútom a bezdrôtový (wifi) internet. V cene je zahrnutá posteľná bielizeň, uterák a osuška. K dispozícii naším hostí  je spoločná kuchynka.

ubytovanie v ždiari

Vybavenie apartmánu

Apartmán študio ponúka obývaciu a spálňovú časť s veľkou manželskou posteľou, spálňou pre deti a jedálenská časť  K izbám patrí kúpeľňa s WC, LCD TV so satelitným príjmom, kuchynským kútom a bezdrôtový (wifi) internet. V cene je zahrnutá posteľná bielizeň, uterák a osuška. K dispozícii naším hostí  je spoločná kuchynka.

Stravovanie v penzióne

Ponúkame Vám ubytovanie so stravovaním v obci Ždiar. V útulnej reštaurácii Vám ponúkame raňajky alebo večere na objednávku. Reštaurácia Ždiar tiež môže byť využitá na večerné posedenie alebo, ako miesto kde sa všetci stretnete a vychutnávate si čas Vašej dovolenky u nás.

Belianska Jaskyňa, Tatranská Kotlina

Belianska jaskyňa patrí medzi najviac navštevované sprístupnené jaskyne na Slovensku. Okrem bizarných skalných tvarov je známa bohatým výskytom kalcitovej sintrovej výplne. Hoci záujem o prírodné pozoruhodnosti jaskyne pretrváva už viac ako 125 rokov, zákonitosti jej vytvárania sa doteraz úplne neobjasnili. Prehliadkový okruh má dĺžku 1370 m s prevýšením 125 m, na trase je 874 schodov. Pobyt v jaskyni trvá asi 70 min. Teplota od 5 do 6,3°C.

Izba s manželskou posteľou č. 3

Samostatná izba s kúpeľňou a balkónom Dvojposteľová izba poskytuje maximálne súkromie a komfort pre tri osoby. Izba má vlastnú kúpeľňu s WC, umývadlom a sprchovacím

Cena už od:

€50,- / noc